Yükleniyor...

[pro-player]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash1/27569/000/895/113940755288483_46735.mp4[/pro-player]

Süper Lig’de lider Bursaspor, şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerlerken, yeşil beyazlı bir taraftar da takımının şampiyonluk şarkısını ve klibini şimdiden hazırladı. Rap tarzında yapılan şarkının klibi sosyal paylaşım sitelerinde bir günde 150 bin kez izlenerek büyük ilgi gördü.

Bu yıl gösterdikleri üstün performansla zirve mücadelesinde rakiplerine aman vermeyen ve liderlik konumunu sürdüren Bursaspor’un taraftarları da şampiyonluk için hazırlıklarına şimdiden başladı. Elnino takma adını kullanan Ferdi Akkaya isimli bir taraftar yeşil beyazlı ekibin şampiyonluğu için yazdığı ‘Bursaspor’ şarkısına klip çekti. Bursaspor’un ateşli taraftarları olarak bilinen ‘Teksas’ tribünü ve Bursa sokaklarında çekilen klip ilk olarak sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden ‘bursasporfan’ sayfasında yayınlandı. Diğer sosyal paylaşım sitelerinde de yayınlanan ve hit olan ‘Bursaspor’ klibi ilk günde 150 bin kişi tarafından izlendi.

ELNİNO KİMDİR?

Bulgaristan’ın Kırcaali kentinde dünyaya gelen Ferdi Akkaya, 5 yaşına kadar burada ikamet ettikten sonra Türklerin bu ülkeden sınır dışı edilmesi ile birlikte, zorunlu bir şekilde ailesiyle beraber Bursa’ya göç etti. Kestel İlçesi’nde oturan Akkaya, yüksekokul tahsilini Elektrik-Elektronik üzerine Sakarya Üniversitesi’nde tamamladı. Müzikle uğraşan, ‘Rap’ tarzında birçok şarkı yazan ve albüm çıkaran Akkaya, Bursaspor sevdası ve arkadaşlarının da ısrarı üzerine ‘Bursaspor’ isimli şarkıyı yazdı. Ferdi Akkaya şarkının beğenilmesinin ardından da tribünlerde ve Bursa sokaklarında şarkının klibini tamamladı.

, , , ,

Leave a Reply